Super Qendi
  -Public-
 

 
 

*ChaT* 

 

 fortesa-hack

  • MuziK
 

21 Mp3 Top Muzik.eXe

NooTiX - Venin Ta KaLLi [Super-Qendi.De.TL].mp3

  NooTiX - Hallakatu [Super-Qendi.De.TL].mp3


Bajram Dobra feat. Big Tipp Fatoni G - Boll se kshtu me nuk shkon [Super-Qendi.De.TL] .mp3
           

Errsira Nates - Hajde Sonte Loqko [Super-Qendi.De.TL].mp3 

 

 

FuGaA feat. Da Ghost Bizzy - Kiu Kiu Kiu [Super-Qendi.De.TL].mp3


Gold AG ft. Elita 5 -cka mka syri
[Super-Qendi.De.TL].mp3


Kaos - Ti po don me kcy
[Super-Qendi.De.TL].mp3


Labinot Gashi dhe Lori - O Shpirt 2010 [Super-Qendi.De.TL].mp3


Liro-G Ft Drita ft Uralz (BaBy)
[Super-Qendi.De.TL].mp3

 

Mixha Bib dhe Lazgushi - Ska ma Hite [Super-Qendi.De.TL].mp3

 

Noizy ft R.Radi - Mr Yesterday[Super-Qendi.De.TL].mp3

 

Sef Duraj - Ja fala asaj 2o1o [Super-Qendi.De.TL].mp3

 

Sabri Fejzullahu - Goca e mahalles 2010 [Super-Qendi.De.TL].mp3


 

 

 

 
 

Te GjiTha Keto MuZiK VeTeM Nga Super-Qendi.De.TL

 

 

 

 
 

ShpreSoJ Qe Ju PeLQyeN

     

Moti

Tiranë Tirane
Prishtinë Prishtine
Shkup Shkup
Kumanovë Kumanove
Podgoricë Podgorice
Prizren Prizren
Durrës Durres
Shkodër Shkodra
Ohër Oher
Ulqin Ulqin


 
 

                Radio Shqiptare Live

Victoria
Albaner
Focus
Ateda
Haracina
Albana
Dashurija

Fama
Vati
Gurbeti
Dardania
Drenasi
Diaspora
Atdheu
Jeta

 

Lajmet e fundit në Albeu.com:

Sllovakia hap ambasaden e saj ne Shqiperi
Hapet ambasada e Sllovakisë në vendin tonë. Të pranoshëm në ceremonia e ishin ministri i Jashtëm sllovak, Miroslav Lajçak dhe ministri i Jashtëm shqiptar, Ilir Meta. (lexoni dhe komentoni ...)

Haiti, tjeter termet ne Port au Princ

Nje tjeter termet eshte regjistruar sot ne Port au Prince, pas shume lekundjeve sizmike qe u verifikuan diten e djeshme. Lajmin e bejne te ditur mediat nderkombetare, te cilat nuk flasin per viktima dhe deme materiale. (lexoni dhe komentoni ...)

Ali Ahmeti ne siklet politik!

Lideri i BDI-së, Ali Ahmeti ka përveshur vetë krahët dhe ka marrë të gjithë përgjegjësinë mbi supe për të zgjidhur mosmarrëveshjet me partnerin e koalicionit, VMRO-DPMNE. (lexoni dhe komentoni ...)

Keshilli i Sigurimit debaton sot per Kosoven

Këshilli i Sigurimit të Kombeve të Bashkuara do të debatojnë sot për raportin më të ri të sekretarit të përgjithshëm të Kombeve të Bashkuara Ban Ki Mun për Kosovën. (lexoni dhe komentoni ...)

NASA humb kontaktimin me sonden "Feniks"

Agjencia Hapësinore e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, NASA ka njoftuar se nuk ka asnjë informatë për sondën “Feniks”, e cila sipas tyre mund të ketë ka ngrirë afër polit verior të planetit Mars. (lexoni dhe komentoni ...)

Leonardo Di Caprio dhuron 1 milione dollare

Aktori Leonardo Di Caprio ka dhuruar 1 milionë dollarë në ndihmë të viktimave të tërmetit. Lajmi është bërë me dije nga “Fondi Special”, që drejtohet nga ish-presidentët amerikanë, Bill Clinton e George W. Bush. (lexoni dhe komentoni ...)

Marreveshje mes Kosoves e Maqedonise ne fushen e komunikimeve elektronike

Është nënshkruar Memorandumi i Mirëkuptimit në fushën e komunikimeve elektronike në mes Agjencisë për Komunikime Elektronike (AEC) të Republikës së Maqedonisë dhe Autoritetit Rregullator të Telekkomunikacionit të Republikës së Kosovës. (lexoni dhe komentoni ...)

Shkaterrohet nje bande kosovare ne Austri

Në Austri është shkatërruar një bandë 13 anëtarëshe, e cila – sipas policisë austriake - që nga janari i vitit të kaluar, ka transferuar ilegalisht drejt vendeve të BE-së rreth 700 shqiptarë nga Kosova. (lexoni dhe komentoni ...)

Pahor-Gruevskit: Zgjidh emrin, perndryshe do te perfundosh si Sanader

Kryeministri slloven, Borut Pahor, gjatë vizitës së tij në Maqedoni e ka bindur kryeministrin Nikolla Gruevski të gjejë zgjidhje për problemin e emrit të shtetit, në të kundërtën do të pësojë fatin e ish kryeministrit kroat Ivo Sanader. (lexoni dhe komentoni ...)

Perfundon afati per mbylljen e Guantanamos

Presidenti Barak Obama po i afrohet afatit që përcaktoi për mbylljen e burgut në Guantanamo. Të mërkurën, grupi i punës për Guatanamon i bëri rekomandimet përfundimtare për 198 të burgosurit e mbetur që presin transferim, gjykim apo burg të mëtejshëm. (lexoni dhe komentoni ...)

MOTI
  SHQIPERI
  MAQEDONI

 
 
 
  Heute waren schon 12 Besucher (97 Hits) hier! Per Me Shum Info : Super-Qendi-Fortesali@Hotmail.Com  
 
=> Willst du auch eine kostenlose Homepage? Dann klicke hier! <=
↕ Mirë Se Vini Te Super Qendi ↕
Image by Cool Text: Logo and Button Generator - Create Your Own