Super Qendi
  Çka janë titrat,dhe si te punojmë me ato?
 
Si ti vendosim titrat (Shqip) në film?
Për t`i vendosur titrat shqip ne çfarëdo filmi,atëherë përdorim programin Convert X to DVD të cilin mund ta shkarkoni full këtu;


Kodi:
http://www.2shared.com/file/6943662/34dbe8e3/ConvertXToDVDv30012_AST-CREWINFO.html
 
  Heute waren schon 20 Besucher (64 Hits) hier! Per Me Shum Info : Super-Qendi-Fortesali@Hotmail.Com  
 
=> Willst du auch eine kostenlose Homepage? Dann klicke hier! <=
↕ Mirë Se Vini Te Super Qendi ↕
Image by Cool Text: Logo and Button Generator - Create Your Own