Super Qendi
  Nese ju bllokohet Taskmanager
 
Shum njerzve ju bllokohet Taskmanager , dhe nuk munden ta qelin , ja un po ju tregoj edhe juve se si me vepru nese ju bllokohet Task menager...........

Kliko Start
Kliko Run
Shkruj gpedit.msc Tani Hapet
Zgjidhe User Configuration
Zgjidhe Administrative Templates
Zgjidhe System
Zgjidhe Ctrl+Alt+Delete options
Zgjidhe Remove Task Manager
Kliko mbi Remove Task Manager option
Bëja ENabled
Tani Përseri Bëje Not Configured Tani Apply
 
  Heute waren schon 2 Besucher (44 Hits) hier! Per Me Shum Info : Super-Qendi-Fortesali@Hotmail.Com  
 
=> Willst du auch eine kostenlose Homepage? Dann klicke hier! <=
↕ Mirë Se Vini Te Super Qendi ↕
Image by Cool Text: Logo and Button Generator - Create Your Own