Super Qendi
  Fike monitorin pas 1 kohe t'caktuar
 
Per te fikur monitorin (ekranin e Kompjuterit) pas njefare kohe te caktuar shkojme ne desktop dhe klikojme me te djathten e mausit dhe klikojme Properties
shkojme te ScreeSaver dhe aty zgjedhim ne fund te tabeles POWEr
pasi klikojme na hapet nje tabele
tek TURN OFF MONITOR zgjedhim kohen pas sa min. duam ta fikim monitorin
 
  Heute waren schon 20 Besucher (34 Hits) hier! Per Me Shum Info : Super-Qendi-Fortesali@Hotmail.Com  
 
=> Willst du auch eine kostenlose Homepage? Dann klicke hier! <=
↕ Mirë Se Vini Te Super Qendi ↕
Image by Cool Text: Logo and Button Generator - Create Your Own