Super Qendi
  NeW SmS GraTiS "Www.Super-Qendi.De.TL"
 

  KtheHu Ne Faqen KryeSoRe   


 
Ky sherbim ju mundeson te dergoni nga 3-5 mesazhe falas brenda 24 oresh. Numri i telefonit ku dergoni SMS duhet te shkruhet ne kete form: +37744...(per vala) +38649...(per ipko) Pasi e shkruani tekstin e mesazhit klikoni ne (Nachricht Versenden),texti i mesazhit nuk duhet te jet me i shkurter se 20 karaktere.Pastaj Klikoni ne(Weiter),dhe ne fund e pershkruani kodin ne hapsiren e zbrazet qe gjendet afer,dhe ne fund klikoni(Weiter)dhe (Free sms Versenden) ,... Super-Qendi-ForTeSaLi@HoTmaiL.CoM

 


Add comment to this page:
Your Name:
Your Email address:
Your website URL:
Your message:
 

     KtheHu Ne Faqen KryeSoRe          

 
  Heute waren schon 3 Besucher (131 Hits) hier! Per Me Shum Info : Super-Qendi-Fortesali@Hotmail.Com  
 
=> Willst du auch eine kostenlose Homepage? Dann klicke hier! <=
↕ Mirë Se Vini Te Super Qendi ↕
Image by Cool Text: Logo and Button Generator - Create Your Own