Super Qendi
  ShKarKo Atomix VirtualDJ pro
 
Imazh


Atomix VirtualDJ është softuer MP3 përzierje që synon çdo DJ DJ nga gjumi në superstar profesionale si Carl Cox, dhe është përdorur për çdo ditë nga miliona e DJ, si dhe në shumë klube të mëdha. Ajo përmban një motor përparim BeatLock që do të mbajë në mendje këngët tuaja dhe të ju punën tuaj mixes tepër të shpejtë se çdo DJ e tjera. Automatic seamless loop motor dhe model të ri të sinkronizuara do t'ju kryej Remixes befasues në fluturojnë. VirtualDJ është kompatibil me vinyls timecoded se ju heq MP3s direkt në një të vërtetë platformë rrotulluese, dhe me shumë pajisje të tjera DJ.
VirtualDJ gjithashtu do të ju lejojnë dhe përzierje music videos zeroja drejtë nga turntables tuaj. Ju mund të përdorni interfaces disa që i përshtaten si fillestarë dhe profesionistë, të dhënat tuaja mixes dhe djegur ato në CD, DVD shqyej, vinyl shqyej, të krijojnë vetë radion tuaj të internetit, automatikisht mix playlists, use VST efekte, karaoke ekranit, dhe të luajë skedar DRMed si Yahoo !

Automatic seamless loop motor dhe model i ri markë sinkronizuar do t'ju kryej Remixes befasues të jetojnë, pa përgatitje në të gjitha.
Përfaqësim pamor dhe cues ju lejojnë të shikoni qartë strukturën këngë, dhe kurrë nuk do të befasuar nga një pushim më.
Kontrollet vinyl do t'ju heq si në një gramafon vërtetë, përveç se me motor beatlock scratches yt nuk do të përfundojë nga mundi.

Add to se një numër i pafund i pikeve sugjerim që ju mund të ruani për çdo këngë, një bandë e efekteve të mrekullueshme automatikisht mundi-sinkronizuar.
Shto edhe disa interfaces të gjithë kostum nga fillestar me DJ profesional, mundësia për të dhënat tuaja mixes për të djegur ata në CD, për të transmetuar në internet dhe të ketë stacionin e radios, për të ruajtur CD direkt në MP3, për të përdorur një kufjeve të preview këngë apo një mixtable të jashtëm për të kryer në një klub.
Së fundi, hyjnë në epokën e re e DJ-ve me përzierjen video clips (DVD, DivX, MPEG ...) të cilat mund t'i dërgoni në një ekran gjigand.
Virtual DJ sjell të gjithë që, në më të lehtë-në mënyrë të përdorur, dhe në çmim më të përballueshme.

VirtualDJ mbledh në një Program kompjuterik i vetëm të gjitha veglat që ju nevojitet:
- Bazës së të dhënave MP3, nuk e mbajnë rreth rasteve të rëndë rekord më
- Fully automated mix, kur ju jeni i zënë zbavitëse audiencë
- Drejtpërdrejtë bazës së të dhënave në internet, përmbushin të gjitha kërkesat e klientëve tuaj
- Kontroll Lights, përmes DMX interface
- Pajisjet Control, DAC3, DJConsole, XP10, TCV Records, DVinyl, MIDI, etc
- Music Video, Karaoke

Plus, të marrin pjesë në jetën aktive forumeve ', dhe këshilla e këmbimit, të gjejnë punë të reja, etj ..
VirtualDJ është e angazhuar për të bërë DJ tuaja të jetojnë shumë më të lehtë.

Features:
- Përparime BeatLock engine: gjurmët tuaj gjithmonë do të qëndrojë në kohë. Create great mixes më shpejt se kurrë!
- Automatic seamless loop: kryejë Remixes befasues jetojnë pa përgatitje në të gjitha!
- Makinë sinkronizuar mostër: sample-and-play të fluturojnë, dhe kreativitetin tuaj falas!
- Clear song strukturë vizualizimi: Asnjehere merrni habitur nga një pushim anymore!
- Video mix: Mix dhe heq videot tuaja muzikë përveç muzikë!
- Kontroll Vinyl: Spin your MP3s nga një gramafon reale (dhe ende përdorin sythe dhe beatmatch)!
- DVD ripping
- Vinyl shkëlqyer
- Infinite cue points shpëtoi për këngë, shumë efekte të mëdha të cilat janë rrahur regjistrimi i vetëdijshëm, dhe mundësitë e transmetimit, dhe shumë më tepër ...
Kodi:
Shkarko
http://hotfile.com/dl/16876660/f0f8141/VDJ601.zip.html

ketu keni patch  mjafton ta veni ne vend te exe tek programi ose me thjeshte te klikoni mbi te per ta hapur pasi e keni instaluar versionin siper
http://rapidshare.com/files/311820244/virtualdj.rar.html
 
  Heute waren schon 2 Besucher (95 Hits) hier! Per Me Shum Info : Super-Qendi-Fortesali@Hotmail.Com  
 
=> Willst du auch eine kostenlose Homepage? Dann klicke hier! <=
↕ Mirë Se Vini Te Super Qendi ↕
Image by Cool Text: Logo and Button Generator - Create Your Own