Super Qendi
  ShKarKo Corel Video Studio Pro X2
 
Imazh
Corel VideoStudio Pro X2 Ultimate video editing software: Corel Corporation futur VideoStudio Pro X2 Ultimate dhe Corel VideoStudio Pro X2, duke u përgjigjur në treg nevojën për më të plotë të konsumatorëve për zgjidhje HD video editing krijimin dhe DVD. Corel është krenar që të jetë e aftë për të ofruar këtë video redaktimi i familjes dhe produkteve të authoring video entuziastësh dhe konsumatorët njësoj. Kapjen, zgjerimin dhe ndarjen video ka bërë gjithnjë e më popullore në today's shoqërisë, me të ngarkimi video sites like YouTube qenë brenda përdoruesit e çdo rrokje, tha Petter Nordwall, drejtori i menaxhimit të produktit, Corel.

Corel VideoStudio Pro X2 për HD redaktimi
Corel VideoStudio Pro X2 Ultimate e re përfshin VideoStudio Pro X2 version dhe gjithçka është përdoruesit duhet të marrin tyre HD redaktimi në nivelin e ardhshëm. Nga slideshows krijimin e thjeshtë për të përdorur si vegla më të përparuara të gjitha re-Pikturë Krijuesin përdoruesit mund customise Video e tyre unike dhe në mënyra krijuese. Corel është përgjigjur nevojave të konsumatorëve duke i ofruar atyre të përballueshme mënyra e tyre për t'u bërë film prodhuesit.

Corel VideoStudio X2 Ultimate funksionet
The Ultimate versionin e VideoStudio Pro X2 është një gjitha-në-një zgjidhje të fuqishme që përmban katër aplikimet me gjithshka përdoruesit duhet të krijoni profesionale-looking videos, slideshows dhe DVD. Përveç kësaj të ri VideoStudio Pro X2 video editing software, ajo përfshin:

Corel WinDVD 9 Plus Blu-ray - Top e Corel WinDVD 9 sërë, botëve dhe numrin një DVD video ridëgjim software. Luan AVCHD dhe Blu-ray Disqet e avancuar me menutë dhe standarde edhe upscales pranë HD DVD të cilësisë
Corel DVD Copy 6 Plus - Copy dhe convert Disqet dhe video. Konvertimin e mbështet drejtpërdrejt në web për pajisje të lëvizshme ose të donte iPhone, PSP dhe iPod.
Steinberg WaveLab LE 6 - Edit audio dhe në përmirësimin e shpejt dhe me lehtësi këtë shpejtë dhe të efektshëm të cilësisë profesionale audio editor dhe mastering aplikimit.

Corel VideoStudio Pro X2 - funksionet e Re
Blu-ray Import dhe Output - VideoStudio Pro X2 është midis të parë video editing software produkteve të ofrojë mbështetje për Blu-ray Disk Movie Video (BDMV) importit dhe prodhimit. Përdoruesit mund të autorit HD video me mocionin menutë dhe të djegur për të Blu-ray Disk vetme ose në shtresa të dyfishtë format.
Pikturë Krijuesi - Me gjithë-re Pikturë krijuesi, përdoruesit mund të bojës, barazim dhe shkruajnë për regjistrimin e tyre ndërsa Video lëvizjet, duke siguruar mundësi të reja me përdoruesit për të personalizoni video projektet e tyre.
Mobile Device Support - Import nga Prodhimi dhe video të Apple iPhone dhe iPod Touch, duke e bërë më të lehtë për të kapur dhe ndajnë video mbi projektet më të fundit të brezit pajisjet mobile.
Upload të YouTube - Me e re, aerodinamik ngarkimi mjet, përdoruesit mund të më shpejt dhe me lehtësi upload video direkt në YouTube. VideoStudio Pro X2 ofron gjithashtu disa customisable settings, të tilla si për të zgjedhur formatin e cila për të siguruar përdorimin më të mirë të mundshëm të cilësisë encoding: WMV, H.264, ose FLV formats.
Smart Proxy Editing - Përdorues lehtë mund edit HD video edhe në midrange PC. Të shtuara Smart Proxy kërkon më pak
Corel Video Studio Pro X2

resurse që rezulton në sistemin më të shpejtë, smoother redaktimi i HD video por duke e mbajtur të plotë HD rezolutë. Me një shpejtësi të rritet 300 për qind, përdoruesit mund të përkthej tani Video mbi drekë, se sa gjatë natës.
Efektet Blue Film - Kjo dinamike mbledhjen e pesë filtrave siguron se 81 presets recreate nostalgjik efektet e prodhuara me dorë-cranked kamera, projektuesit të pista, dhe me pluhur vaults film.
Optimization për Intel Quad-Core Teknologjia - Mbështetja për Intel kuadrat-thelbësore të teknologjisë, si për zgjerimin e dyfishtë-thelbësore dhe kuadrat-core CPUs. Meaning përgjigje herë më të shpejtë dhe më pak koha e kaluar duke pritur për encoding.
Auto pan dhe Zoom Feature - Auto Pan & Zoom tani është në dispozicion për të zbulojë automatikisht fytyrat e subjekteve ose objekteve në fotot.
Resizable Interface - Përdorues tani mund të ndrysho ndonjë e paneleve brenda interfejsit tyre sipas preferencës.
Tranzicioni dhe Automatik Video Audio Crossfade - Përdorues tani mund thjesht drag video clips mbi afatin kohor të krijojë automatikisht audio dhe video tranzicioneve crossfades.

Përdoruesit mund të aplikojnë gjithashtu lehtësisht tranzicioneve në gjurmët mbulesë të sofistikuar për të krijuar picturein-foto dhe filmime të efekteve.
Creative Content - New mbulesë objekte, korniza, Flash animacioneve, dhe HD-menu templates cilësisë për të rritur çdo video prodhimit.

Kodi:
http://rapidshare.com/files/149339324/Corel.VideoStudio.Pro.X2AlbWTeam.part1.rar
http://rapidshare.com/files/149342084/Corel.VideoStudio.Pro.X2AlbWTeam.part2.rar


pass:www.albwzone.com
 
  Heute waren schon 2 Besucher (62 Hits) hier! Per Me Shum Info : Super-Qendi-Fortesali@Hotmail.Com  
 
=> Willst du auch eine kostenlose Homepage? Dann klicke hier! <=
↕ Mirë Se Vini Te Super Qendi ↕
Image by Cool Text: Logo and Button Generator - Create Your Own