Super Qendi
  ShKarKo Internet explorer 8
 
Imazh

Sistemi i ri i internet explorer versioni 8 është modifikuar dhe lexon më mire faqet web ne krahasim se të tjerët 5~6~7
këtu e keni për të gjithë sistemet operative dhe në të gjithë gjuhët e mundshme,mundësuar nga microsoft.Kodi:
http://www.microsoft.com/italy/windows/internet-explorer/worldwide-sites.aspx
 
  Heute waren schon 20 Besucher (79 Hits) hier! Per Me Shum Info : Super-Qendi-Fortesali@Hotmail.Com  
 
=> Willst du auch eine kostenlose Homepage? Dann klicke hier! <=
↕ Mirë Se Vini Te Super Qendi ↕
Image by Cool Text: Logo and Button Generator - Create Your Own