Super Qendi
  ShKarKo SkipScreen shkarko me firefox në mega, rapidshare etj
 
Screen shkarko me firefox në mega, rapidshare etj është një addons për firefox duke e instaluar në të nuk do të keni më problem për pritjen e file dhe nuk ka më nevojë të shkruash kodin për të shkaekuar e bën gjithcka ky addon i mrekullushëm.Provojeni e do ta kuptoni sa i vlefshëm është


Instalo

https://addons.mozilla.org/en-US/firefo ... latest.xpi
 
  Heute waren schon 3 Besucher (128 Hits) hier! Per Me Shum Info : Super-Qendi-Fortesali@Hotmail.Com  
 
=> Willst du auch eine kostenlose Homepage? Dann klicke hier! <=
↕ Mirë Se Vini Te Super Qendi ↕
Image by Cool Text: Logo and Button Generator - Create Your Own