Super Qendi
  Shikoni vetëm pjesën e shkarkuar të një filmi
 
OK
Kjo tuto tregon se si te shikoni vetem pjesen e shkarkuar te nje filmi.
Psh; nje film ka 5 Parte per ti shkarkuar, ju mund ta shkarkoni vetem
te paren dhe ta shikoni, pa pasur nevoje per ti shkarkuar te tjerat !!

Ja Se Si:


Klikoni me te djathten tek parti i shkarkuar, pastaj: Extract files...
Bejeni tick tek: Keep broken files
Shtypni OK
Fillon ekstraktimi prisni...
Te shfaqet nje mesazh shtyp: Cancel
Ketu perfundon gjithqka, tani ju mund ta shikoni pjesen e shkarkuar te filmit.
 
  Heute waren schon 21 Besucher (106 Hits) hier! Per Me Shum Info : Super-Qendi-Fortesali@Hotmail.Com  
 
=> Willst du auch eine kostenlose Homepage? Dann klicke hier! <=
↕ Mirë Se Vini Te Super Qendi ↕
Image by Cool Text: Logo and Button Generator - Create Your Own