Super Qendi
  Shpejto pak PC-n?
 
Shpejto pak PC-n?

Shkojm tash hym:
Start>>Run>>Regedit>>HKEY_LOCAL_MACHINE>>SYSTEM>> CurrentControlSet>>Control>>SessionManager>>Memory Management>>PrefetchParameters.Tash e gjeni EnablePrefetcher anash dhe e klikoni dy her pastaj ju hapet 1 dritare aty ku shkruan 3 ti e bon 5!

Pasi ta kryesh ti e Restarton PC-jën dhe pastaj kur ta ndezësh do ta shohësh se sado pak tu ka shpejtu.Hej un e kam PC-ën Pentium 4 muje s'mu ka bo nashte tjerve cka e kan 3 i bohet.Haiit met miraa ishalla ju shpejtohet.
 
  Heute waren schon 2 Besucher (69 Hits) hier! Per Me Shum Info : Super-Qendi-Fortesali@Hotmail.Com  
 
=> Willst du auch eine kostenlose Homepage? Dann klicke hier! <=
↕ Mirë Se Vini Te Super Qendi ↕
Image by Cool Text: Logo and Button Generator - Create Your Own