Super Qendi
  Si Ta Bejme Nje Folder Pa Emer
 
A keni menduar se si ta leni një folder pa emer ather ne ket tuto do ta mesoni:

SHKojm pra...

Se pari e hapim një folder klikojm me tasin e mjat te mausin mbi hapsir te lir te menya NEW dhe hapet një nenmeny e kja Folder dhe klikom mbi at folder REname dhe e mbajm te shtypur tastin ALT dhe duke e majtur te shtypur shtypim edhe numrat 255 e leshoni tasin ALT dhe e shtypen Enter edhe e shef folderin pa emer
 
  Heute waren schon 3 Besucher (143 Hits) hier! Per Me Shum Info : Super-Qendi-Fortesali@Hotmail.Com  
 
=> Willst du auch eine kostenlose Homepage? Dann klicke hier! <=
↕ Mirë Se Vini Te Super Qendi ↕
Image by Cool Text: Logo and Button Generator - Create Your Own