Super Qendi
  Si Te BejM Nje FoldeR Te PaduksheM
 
1-SHkojme ne desktop ..
2-hapim nje folder
3-e bejme rename
4-mbajme shtypur alt + 255 dhe dolderi behet pa emer
5-me pas shkojm tek folderi klik me te maus 2 e bejm propertist..
6-klikojm tek customize..
7-change icon...dhe aty ne mes te te gjith ikonave dalin nja 3-4 ikona te padukshme....klikojm tek njera..dhe e bejm ok
8-klikojm acept dhe ok

mendoj se do iu bej punë

HackeD By  : Super Qendi


 
  Heute waren schon 20 Besucher (78 Hits) hier! Per Me Shum Info : Super-Qendi-Fortesali@Hotmail.Com  
 
=> Willst du auch eine kostenlose Homepage? Dann klicke hier! <=
↕ Mirë Se Vini Te Super Qendi ↕
Image by Cool Text: Logo and Button Generator - Create Your Own