Super Qendi
  Si dhe ku ti gjejm driverat
 
Ne kete faqe mundeni me i gjet driverat e pamarr parasysh qfar mjeti elektronik osht duke filluar nga kompjuteri e deri tek printer/fax etj etjhttp://drivers.softpedia.com/progFinder ju mund te regjistroheni falas edhe ne

www.driverguide.com

si dhe mund ta shkarkoni programin edekuat nga www.kayz.cd ,
linku :
http://rapidshare.com/files/64019260...v2_1_.0.16.rar

me driver guide ju mund te beni becup dhe nuk keni nevoj gjith per cd te driverave te kompjuterit tend ate e ruani ne lokacionin D: ose ne CD apo USB dhe pas cdo formatizimi apo fshirjes se drivera pa dashje ate mund ta merrni nga becup qe e keni bere me pare
shpresoj qe do tju bej dobi
 
  Heute waren schon 20 Besucher (36 Hits) hier! Per Me Shum Info : Super-Qendi-Fortesali@Hotmail.Com  
 
=> Willst du auch eine kostenlose Homepage? Dann klicke hier! <=
↕ Mirë Se Vini Te Super Qendi ↕
Image by Cool Text: Logo and Button Generator - Create Your Own