Super Qendi
  Si mundem ti nderroj te dhenat e Pc
 
Restarto PC-n edhe hyn ne Bios duke klikuar tastin DEL (delete) nese e ke PC me mutherbort qe prej vitit 2004 e kendej.

Pasi te hysh ne Bios aty i ke te dhenat e PC dhe mundesh me ja ndryshu shpejtesin Processorit.


Un ju sygjeroj qe mos ta beni kete pasi qe aj processor cka ju e ke ne pc e nese eshte 1.8 GHz ather aje eshte testuar per cate shperjtesi e nese ti ja nderron shpejtesin prej 1.8 GHz ne 2.0 ose edhe 2.4 GHz ateher nje kohe te punon PC-ja por shum jane gjasat e medha qe aj nje dit te digjet pasi krijon temapratur te madhe ne vete dhe nuk ka mundsi qe kulleroi qe eshte i vendosur ta ftoh Processorin
 
  Heute waren schon 20 Besucher (47 Hits) hier! Per Me Shum Info : Super-Qendi-Fortesali@Hotmail.Com  
 
=> Willst du auch eine kostenlose Homepage? Dann klicke hier! <=
↕ Mirë Se Vini Te Super Qendi ↕
Image by Cool Text: Logo and Button Generator - Create Your Own