Super Qendi
  Si te Crack-ojme Kaspersky per License te perjetshme
 
Ketu do te ju jap nje mundesi per perdoruesit e Kasperskyt se si ta perdorin ate pa perdorur nje license te belere dhe te shpenzojne para kot .

1. Se pari shkoni ne Tray Icon dhe e ndalni mbrojtjen (Protection)

2. Pastaj e Shkarkoni kete Crack :

Kodi:
http://www.mediafire.com/?zm405mmt0nrPastaj shkoni sipas hapave te dhen ne kete tutorial.

a) Klikoni me te djathe ne Kaspersky Internet Security/Anti-Virus tray ikon dhe zgjedhni Opcionin Settings

b) Pastaj shkoni ne linkun e opcioneve dhe ja bani un-check Enable Self-Defense si ne foto :Ndaloni Self Defence te Kaspersky

c) Tani shkoni dhe e aktivizoni Windows Registry editor duke shkuar ne RUN > dhe duke shkruajtur regedit (ma merr mendja se te gjithe gati e dijne kete ).

d) Dhe gjene :

Kodi:
HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREKasperskyLabprotected AVP8environmentDhe selektoni ProductStatus ne anene e djathe te Panelit

f) NDryshoni key-value nga Relase ne BETA, mbyllne registry editor dhe aktivizoni prape self-defense ne Kaspersky .

g) Tani ristartojeni PC-n

h) Pasi ta ristartoni PC , klikone me te djathe ne Kaspersky tray icon , dhe zgjedhne activate...nje opcion i ri do te paraqitet ne dialogun e aktivizimit ne te cilen shkrun Activate BETA version dhe ate e klikoni per te vatzhduar .i) Tani kyquni ne INternet dhe dhe do te paraqite mesazhi per aktivizim te suskeseshem te BETA versonit . Kjo do te jet valide per 30 dite , por nese ju kalon ju prape do te keni mundesi te e beni te njejten procedure . Dhe ta shfrytezoni si me pare pa pare
 
  Heute waren schon 21 Besucher (107 Hits) hier! Per Me Shum Info : Super-Qendi-Fortesali@Hotmail.Com  
 
=> Willst du auch eine kostenlose Homepage? Dann klicke hier! <=
↕ Mirë Se Vini Te Super Qendi ↕
Image by Cool Text: Logo and Button Generator - Create Your Own