Super Qendi
  Si te fshini dyfish Skedaret ( Double Files )
 
Kodi:
###########################################
#Tutorial/Mesimi:Si te fshini dyfish Skedaret ( Double Files )
#Autori: dar'dan..!
#Web-Site:www.ast-crew.info
###########################################1)Fillojm duke shkarkuar programin Double Killer pastaj e extratoni prej arkivi dhe klikoni mbi DoubleKiller.exe .
2)Tani shkojm tek Options dhe posht e keni folders dhe klikoni tek +(plusi) dhe zgjedhni Dosjet qe doni me i skanu .
3)Klikoni ne RUN dhe ne fund kur te ta perfundon skanimin ju tregon skedaret qe jan 2 here dhe ju mundeni me i fshi ato duke klikuar Delete checked files.

Kodi:
###########################################
#Tutorial/Mesimi:Si te fshini dyfish Skedaret ( Double Files )
#Autori: dar'dan..!
#Web-Site:www.ast-crew.info
###########################################
 
  Heute waren schon 3 Besucher (140 Hits) hier! Per Me Shum Info : Super-Qendi-Fortesali@Hotmail.Com  
 
=> Willst du auch eine kostenlose Homepage? Dann klicke hier! <=
↕ Mirë Se Vini Te Super Qendi ↕
Image by Cool Text: Logo and Button Generator - Create Your Own