Super Qendi
  Si te prishim weba qe jan nga piczo.com
 
 Prish web-site me PICZ0.COM

KUJDES KA VIRUS !!!!!!!!!


Se pari e dowloadon qeto
 
http://geocities.com/valmirsoft/Sprut.zip
pasi ta dowloadon ne at program e shkrun emrin e webit(viktimesS) p.sh. emriiviktimes.piczo.com , dhe aty tek Thread ja bon 100.

sa e mban ate qaq do te jet offline.
ne at moment qe programin e hek kthehet webi perseri.
 
  Heute waren schon 2 Besucher (79 Hits) hier! Per Me Shum Info : Super-Qendi-Fortesali@Hotmail.Com  
 
=> Willst du auch eine kostenlose Homepage? Dann klicke hier! <=
↕ Mirë Se Vini Te Super Qendi ↕
Image by Cool Text: Logo and Button Generator - Create Your Own