Super Qendi
  Sulmo Numra Te Vales
 
me kete prog mundesh qe ta prishesh ndonje numer te val-es 900
pra ndonje njeriu te cilit ja ke inati pra e ja din nr e mobit veq ja shkrun ktu nr e telit
 p.sh +37744...... pastaj ne anen e majt e shkrun nr e mesazhave qe don me ja dergo
 e ne anen e djatht te tregon se sa sms-ja jan tu i shku

http://www.speedyshare.com/519268645.html

rar pass : dergosms

P.S pra ju keshilloj se para se ta perdorni ket prog ta nalni antivirusin
 se e njeh sikur virus dhe ti mshefni Ip-at se sms-jat ju shkojn me ip te juaja  
 
  Heute waren schon 2 Besucher (99 Hits) hier! Per Me Shum Info : Super-Qendi-Fortesali@Hotmail.Com  
 
=> Willst du auch eine kostenlose Homepage? Dann klicke hier! <=
↕ Mirë Se Vini Te Super Qendi ↕
Image by Cool Text: Logo and Button Generator - Create Your Own