Super Qendi
  krijo wirus .bat
 
 
Për te krijuar virus hapeni nje NotePad shkruani EXPLORER dhe klikoni file save as   emri.bat   edhe e shtini ne WinRar   shpresoj te kem qen i qart

 
  Heute waren schon 2 Besucher (30 Hits) hier! Per Me Shum Info : Super-Qendi-Fortesali@Hotmail.Com  
 
=> Willst du auch eine kostenlose Homepage? Dann klicke hier! <=
↕ Mirë Se Vini Te Super Qendi ↕
Image by Cool Text: Logo and Button Generator - Create Your Own