Super Qendi
  ndez pc per 10 seconda
 
Ndeze PC Per 10 Sec

Ndeze PC Per 10 Sec


Click ne start button -----> pastaj shko Run -----> dhe shtype Regedit -----> Shtyp ENTER


Tash shikon per "key":

HKEY_LOACAL_MECHINESYSTEMCurrentControlSetContr olContentIndex

Pastaj e gjen nje key qe quhet "Startup Delay" -----> kliko dy her ne te

Where its Base, kliko Decimal -- esht Default Value eshte 4800000,

Ndryshoje ne: 40000

Tani mbylle Registry Editor dhe ristatroje kompjuterin Per Efekt...!!VeTeM TeK  Super-Qendi.De.TL


 
  Heute waren schon 2 Besucher (55 Hits) hier! Per Me Shum Info : Super-Qendi-Fortesali@Hotmail.Com  
 
=> Willst du auch eine kostenlose Homepage? Dann klicke hier! <=
↕ Mirë Se Vini Te Super Qendi ↕
Image by Cool Text: Logo and Button Generator - Create Your Own